„TransferGo pervedimų bendradarbiaujant su DELFI“ paslaugos teikėjas yra tarptautinių pervedimų operatorius „TransferGo“. Vartotojai, norintys pasinaudoti pervedimų paslaugomis, turi užsiregistruoti specialiame „TransferGo“ puslapyje. „TransferGo“ taip pat yra atsakinga už vartotojų pateiktų duomenų saugumą ir užtikrina teikiamų paslaugų kokybę.

Specialūs bendradarbiavimo pasiūlymai (nemokami pervedimai, nuolaidos ir pan.) galioja tik naujiems TransferGo klientams, prisiregistravusiems per šį puslapį.

Konkurso taisyklės:
1. Konkursas pasiekiamas adresu: delfi.transfergo.lt
2. Konkurso trukmė ir apdovanojimų laikas: konkursas vyksta nuo 2017 m. vasario 6 d. iki 2017 m. vasario 26 d. Laimėtojai bus paskelbti 2017 metų vasario 28 d.
3. Konkurso organizatorius: TransferGo pervedimai bendradarbiaujant su DELFI
4. Konkurso esmė: nauji TransferGo paslaugos vartotojai, užsiregistruojantys delfi.transfergo.lt puslapyje  konkurso laikotarpiu, iš karto tampa konkurso dalyviais ir pretenduoja laimėti konkurso prizus.
5. Konkurse yra 10 nugalėtojų. Kiekvienas iš jų gaus 50 Didžiosios Britanijos svarų sterlingų premiją.
6. Konkurso prizai: 10x50 Didžiosios Britanijos svarų sterlingų vertės premijos.
7. Apie laimėjimą dalyviai galės sužinoti patys apsilankę www.delfi.transfergo.lt, kur įvedę savo el.pašto adresą gales pasitikrinti, ar laimėjo. Vėliau jie taip pat bus informuoti ir asmeniškai el. paštu, kurį pateikė registracijos lange. Premijų laimėtojai savo duomenis, kur ir kaip pervesti premiją, turi pateikti iki 2017 m. kovo 10 d.
8. Dalyviai sutinka laikytis šių taisyklių ir organizatorių sprendimų.
9. Konkurse negali dalyvauti UAB DELFI ir TransferGo LTD darbuotojai ir jų šeimos nariai.
10. Konkurso organizatoriai pasilieka teisę keisti žaidimo taisykles iš anksto informavus apie tai viešai.

Iškilus bet kokiems klausimams ar problemoms dėl teikiamų paslaugų vartotojai turi kreiptis tiesiogiai į „TransferGo“ Klientų aptarnavimo skyrių.

Pervedimų veikla yra vykdoma vadovaujantis „TransferGo“ ir DELFI privatumo ir atsakomybės taisyklės.

TransferGo Taisyklės


Sveiki atvykę į TransferGo. TransferGo suteikia paslaugą, kuri leidžia Jums pervesti pinigus ir atlikti tarptautinius mokėjimus užsienio valiuta per mūsų www.transfergo.com (www.transfergo.lt) svetainę ir programėlę (toliau "Paslauga"). Šios Sąlygos ir Taisyklės reglamentuoja sąlygas, pagal kurias galite naudotis Paslauga.Prisijungdami, registruodamiesi ir naudodamiesi Paslaugomis, Jūs sutinkate su Sąlygomis ir Taisyklėmis. Nesiregistruokite ir nesinaudokite Paslauga, jeigu nenorite laikytis šių Sąlygų ir Taisyklių.Kaip naudojama šiose Sąlygose ir Taisyklėse, terminai "TransferGo", "mes", "mus" ir "mūsų" reiškia TransferGo Ltd, kartu su savo darbuotojais, vadovais, įpėdiniais, partneriais ir teisių perėmėjais. Sąvokos "Jūs" ir "Jūsų" skirtos Paslaugos vartotojams, kaip Siuntėjams, Gavėjams ir mūsų svetainės ar programos lankytojams.

Apie mus
TransferGo Ltd (įmonės kodas 07914165) yra Anglijoje ir Velse registruota įmonė, kurios biuras yra Level 42, One Canada Square, Canary Wharf, E14 5AB, Londone, Jungtinėje Karalystėje. TransferGo yra Finansinės drausmės tarnybos (Financial Conduct Authority, FCA) įgaliotas mokėjimo paslaugų teikėjas pagal Mokėjimo paslaugų taisyklių 2009 (Payment Service Regulations 2009) (registracijos numeris: 600886) dėl mokėjimo paslaugų teikimo ir licencijuotas Jos Didenybės mokesčių ir muitų (Her Majesty’s Revenue and Customs, “HMRC”) ( licencijos numeris: 12667079) kaip pinigų siuntėjas.TransferGo yra mokėjimo paslaugų teikėjas, kurio pagrindinė veikla yra pinigų pervedimai ir užsienio valiutos mokėjimų tarptautiniu mastu paslaugos tiekimas.
Prieiga prie paslaugosKad būtų galima naudotis mūsų paslaugomis, turite būti bent 18 metų amžiaus ir iš Europos Sąjungos arba Europos ekonominės erdvės (EEE) valstybės narės gyventojas. Jūs turite sugebėti formuoti teisiškai privalomas sutartis pagal taikytiną teisę. Mūsų sąlygos yra taikytinos kiekvienam pervedimui. Jeigu pateikiate pervedimą, mes apdorojame pervedimą Jūsų vardu. Pasiūlymą mes galime priimti arba atmesti savo nuožiūra. Jei mes nuspręsime neapdoroti pervedimo, mes Jus nedelsiant informuosime apie sprendimą ir grąžinsime pinigus, kuriuos sumokėjote.


Svetainė
Galėsite prieiti prie duomenų daugelyje mūsų svetainėje esančių sričių, prieš tai nepereidami registracijos proceso. Tačiau, norėdami naudotis Paslauga ir pasiekti tam tikras mūsų interneto svetainės sritis ir programėlę, Jums reikės užsiregistruoti ir sukurti sąskaitą su mumis (toliau "Sąskaita").Kai Jūs užsiregistruosite, Jums bus suteikta galimybė gauti vartotojo vardą ir pasirinkti slaptažodį, kuris leis jums pasiekti tam tikras sritis mūsų svetainėje, programėlę ir naudotis Paslauga. Jūs sutinkate pateikti teisingą ir išsamią informaciją, kaip, kad skatiname registracijos formoje mūsų svetainėje, ir atnaujinti šią informaciją, kad ji būtų visuomet teisinga ir išsami. Jūs pranešite TransferGo, kai sužinosite apie klaidą Jūsų informacijoje, kurią pateikėte.Kai kuriate slaptažodį savo sąskaitai, mes rekomenduojame Jums naudoti "stiprius" slaptažodžius (kuriuose yra didžiųjų, mažųjų raidžių, skaičių ir simbolių). Jūs atsakote už slaptumą ir konfidencialumą savo vartotojo vardo ir slaptažodžio, kuriuos naudojate prisijungimui prie Paslaugos.Jūsų paskyra yra asmeninė ir Jums neleidžiama dovanoti arba perduoti savo sąskaitos kitam asmeniui ar leisti kitiems naudotis Jūsų sąskaita, bet kokiam tikslui.

Mokėjimas
Mūsų Paslauga leidžia siųsti pinigus iš bet kurios iš šalių, kuriose mes veikiame (toliau „Patvirtintos Šalys“) bet kuriam asmeniui ar įmonei toje pačioje šalyje ar kitoje Patvirtintoje Šalyje („Gavėjas“). Mes visada plečiame Palaikomų Šalių sąrašą. Norėdami pamatyti naujausių Palaikomų Šalių sąrašą, apsilankykite [http://support.transfergo.com/hc/en-gb/articles/205576889-Supported-Countries].Norėdami išsiųsti pinigus Gavėjui, Jums reikės pateikti mokėjimo nurodymus naudojantis Paslauga. Tai apims gavėjo vardą, pavardę, adresą, sąskaitos numerį ir banko identifikavimo kodą ("SWIFT" arba "BIC") ir sumą, kurią norite siųsti (toliau "Pervedimo suma"). Tai Jūsų atsakomybė užtikrinti, kad visi pervedimo duomenys yra tikslūs prieš juos pateikiant. Jei informaciją pateiksite netiksliai, tai gali sukelti pervedimo vėlavimą arba Jūsų pervedimas gali būti atšauktas.Pateikus pervedimą apdorojimui, paparastai nebus galima keisti jokių jo duomenų. Tačiau, esant tam tikroms aplinkybėms, galima atšaukti pervedimą. Žiūrėkite žemiau 9 skyrių dėl papildomos informacijos.Prieš patvirtinant pervedimą, mes pateiksime Jums užsienio valiutos keitimo kursą, kuris bus taikomas Jūsų pervedimui ir mokestį už pervedimą (toliau "Pervedimo mokesčiai"). Mes taip pat pateiksime Jums sumą, kurią Gavėjas gaus (toliau „Išmokėjimo Suma") po valiutos perskaičiavimo ir išskaičiavus pervedimo mokestį.Faktinė suma, kurią Gavėjas gaus, gali skirtis nuo Išmokėjimo Sumos ir dėl papildomų mokesčių, taikomų banko ar kitų paslaugų teikėjų. Daugiau informacijos 8 skyriuje apie kitus mokesčius, kuriuos mes, Jūsų bankas arba Gavėjo bankas gali išskaičiuoti.Kai patvirtinsite, kad norite pradėti pervedimą, mes sukursime unikalų pervedimo identifikacijos numerį ir pateiksime Jums finansavimo nurodymus, įskaitant mūsų banko sąskaitos duomenis, kad Jūs galėtumėte deponuoti Pervedimo Sumą ir sumokėti mums Pervedimo Mokestį. Jeigu mes nenurodysite kitaip, Jūs turite sumokėti mums visą prašomą sumą, įskaitant Pervedimo Sumą ir Pervedimo Mokestį, kaip nurodyta mūsų finansavimo nurodymuose ne vėliau kaip vidurnaktį tą pačią Darbo Dieną.Kai tik gausime Pervedimo Sumą ir Pervedimo Mokestį į mūsų sąskaitą, mes sieksime pervesti Sumą (po perskaičiavimo į Gavėjo valiutą) į Gavėjo sąskaitą per dvi Darbo Dienas. Dėl šių ir bet kuriuo kitu tikslu, susijusiu su šiomis Sąlygomis ir Taisyklėmis, "Darbo Diena" yra diena, neapimanti šeštadienio, sekmadienio arba valstybinės šventės dienos Lietuvoje arba Gavėjo šalyje dieną, kai bankai yra atidaryti.Bankai turi nustatytą laiką, po kurio elektroninių mokėjimų gavimas ir išsiuntimas nebegalimas. Todėl TransferGo neprisiima jokios atsakomybės už vėluojantį mokėjimą, priskirtiną lėšų arba mokėjimo nurodymų vėlavimui dėl nurodyto banko nustatyto laiko termino.

Jūsų mokėjimo informacija
Mes prašome pateikti informaciją apie mokėjimo priemones, kurias norite naudoti, pavyzdžiui, kreditinė kortelė, debetinė kortelė, PayPal sąskaita arba banko sąskaita (Jūsų "Mokėjimo Priemonės"), kad mes galėtume paimti mokėjimą iš Jūsų, kai inicijuosite pervedimą. Jei reikia, galite leisti mums nurašyti Pervedimo Sumą ir Pervedimo Mokestį iš pasirinktos Mokėjimo Priemonės.Jūs pareiškiate ir garantuojate, kad esate teisėtas savininkas šių mokėjimo priemonę (-ių) ir kad duomenys, kuriuos mums tiekiate yra tikslūs.Jei Jūsų mokėjimas nepavyksta arba yra nepakankamas, Jūs suteikiate mums įgaliojimą iš naujo pabandyti vieną ar daugiau kartų nurašyti pasirinktą Mokėjimo Priemonę.

Valiutų kursai
Valiutų perskaičiavimo kursas rodomas Paslaugoje yra taikomas už valiutos keitimo pervedimus, padarytus tą pačią dieną ir laiką. Paslaugose nurodyti valiutų kursai gali kisti pagal svyravimus tarptautinėse valiutų kursų rinkose.Kai inicijuojate pervedimą, mes sutinkame perduoti Pervedimo Sumą Gavėjui tuo metu norodytu tarifu. Tas kursas bus taikomas net tada, kai Jūsų sandorio apdorojimas vėluoja.Kai mokate už pervedimą viena valiuta, o Gavėjas sumą gauna kita valiuta, atsiras skirtumas tarp valiutos kurso, kuriuo mes perkame užsienio valiutą ir valiutos keitimo kurso Jums. Tokiomis aplinkybėmis, TransferGo ir jo paslaugų teikėjai paprastai daro nedidelį pelną.

Kiti mokesčiai, rinkliavos ir palūkanos
Jei pateikiate pervedimą, kuris sąlygoja TransferGo tapimą atsakingu už mokesčius arba rinkliavas, pavyzdžiui, apmokėjimo grąžinimą ar kitus mokesčius, Jūs sutinkate atlyginti mums tokius mokesčius. Kad galėtume paimti mokestį iš Jūsų, Jūs mums suteikiate galimybę prieiti, imti mokestį arba debetuoti bet kurią Jūsų Mokėjimo Priemonę.Pavyzdžiui, jei nėra pakankamai lėšų Jūsų banko sąskaitoje tuo metu, kai pateikiate pervedimą, mes galime bandyti debetuoti Jūsų banko sąskaitą arba paimti mokestį iš kreditinės kortelės vėliau.TransferGo neatsako už jokius Gavėjo banko taikomus mokesčius, atsiradusius dėl lėšų gavimo į Gavėjo banko sąskaitą. Jūs turite susisiekti su Gavėjo banku dėl informacijos apie mokesčius, kurie gali būti taikomi pervedimui.TransferGo neprisiima jokios atsakomybės už mokesčius arba rinkliavas, kurie gali atsirasti naudojant tam tikrą Mokėjimo Priemonę pervedimo finansavimui. Tai apima, bet neapsiriboja, neleistinais trumpalaikiais kredito limitų mokesčiais, nustatytais banko, jei nėra pakankamai lėšų Jūsų banko sąskaitoje arba "avansiniai" mokesčiai ir papildomos palūkanos, kurios gali būti nustatytos kredito kortelės teikėjo, jei jie traktuoja Paslaugą kaip grynųjų pinigų pervedimą, o ne kaip pirkimą.Jums nebus suteikta palūkanų teisė už laikotarpį, per kurį pervedamos lėšos yra Banke arba laukia sprendimo, arba tuo metu persiunčiamos, arba bet kuriuo kitu laikotarpiu. TransferGo gali bet kuriuo metu ir savo nuožiūra apriboti sumą, kuri bus perduota vieno pervedimo arba suvestinio pervedimo pagrindu.

Atšaukimas ir Grąžinimas
Jūs galite atšaukti savo sutartį su mumis po to, kai pateikiate pervedimą. Ši teisė nutraukti sutartį tęsiasi keturiolika dienų po pervedimo pateikimo arba kai baigsime kontraktą įnešdami Pervedimo Sumą (po perskaičiavimo į Gavėjo valiutą) į Gavėjo banko sąskaitą, pagal tai, kas įvyks anksčiau. Jei naudositės savo teise nutraukti sutartį pagal šią nuostatą, mes galime taikyti atšaukimo mokestį.Jei norite atšaukti pervedimą ir/arba prašyti pinigų grąžinimo, galite atsiųsti mums el. laišką [email protected] arba susisiekti su mumis naudodami kontaktinę informaciją, esančią šių Sąlygų ir Taisyklių apačioje.Mes apsvarstysime Jūsų raštišką prašymą dėl pinigų grąžinimo (pateiktą el. paštu arba tradiciniu paštu, naudojant kontaktinę informaciją šių Sąlygų ir Taisyklių apačioje), jei mes galėsime nustatyti Jus kaip siuntėją. Tam, kad Jus atpažintume, galite susisiekti su mumis iš savo registruoto elektroninio pašto adreso, nurodyti savo vardą, pavardę, adresą bei telefono numerį kartu su pervedimo identifikacijos numeriu, Pervedimo Suma ir pinigų grąžinimo priežastimi.Grąžinama suma bus grąžinta atgal į tą pačią Mokėjimo Priemonę, naudotą pervedimo finansavimui ir ta pačia valiuta. Išmokėtina suma nebus patikslinta dėl valiutų kursų svyravimų, kurie galėjo įvykti tuo tarpu. Jei mes suteiksime Jums pinigų grąžinimą, mes grąžinsime tik Pervedimo Sumą, jei ji nebuvo išmokėta Gavėjui (šiuo atveju mes taip pat atšauksime laukiančius pervedimus); kitaip, mes grąžinsime tik Pervedimo Mokestį.

Informacijos rinkimas
Kadangi mus reglamentuoja HMRC ir FCA, mes pagal įstatymą privalome padėti kovojant su pinigų plovimu ir terorizmo finansavimu, mes išgauname, tikriname ir įrašome informaciją apie visus klientus. Pagal mūsų įsipareigojimus Pinigų Plovimo Taisyklėmis 2007 (The Money Laundering Regulations 2007), Jums gali reikėti pateikti pakankamai asmeninės informacijos, kad galėtume patikrinti Jūsų gyvenamosios vietos adresą ir asmeninę informaciją, kurią mes naudosime, norėdami patvirtinti Jūsų tapatybę. Todėl, mes galime paprašyti fotografuotų įrodymų apie Jūsų tapatybę, pavyzdžiui paso arba kitos asmens idetifikavimo dokumento kopijos.TransferGo gali naudotis įvairiomis valstybinėmis, privačiomis duomenų bazėmis ir kredito atskaitos agentūromis, kurios gali laikyti šios informacijos įrašą, siekiant patikrinti informaciją elektroninio identifikavimo tikslais. Jei tam tikros duomenų bazės pateikia atitikimus informacijos, kurią pateikėte, tada mes galime nepaprašyti papildomų Jūsų tapatybės įrodymų.Mes pasiliekame teisę bet kuriuo metu pareikalauti ir rinkti papildomus patvirtinamuosius dokumentus, susijusius su Jūsų tapatybe.
Duomenų ApsaugaPrašome perskaityti mūsų Privatumo politiką dėl išsamesnės informacijos apie tai, kaip mes tvarkome Jūsų informaciją. Privatumo politikos kopija galite gauti parašius adresu: [[email protected]], arba apsilankius: [https://www.transfergo.com/en/privacy-policy].

Atsakomybės Apribojimai
Mes suteikiame Paslaugą naudodami pakankamą priežiūrą ir atlikdami patikrinimus. Mes naudojame pagrįstas pastangas atlikti Paslaugą, išskyrus: planuotas technines priežiūras, pranešimai apie jas bus pateikti likus 24 valandoms, pranešimą rasite mūsų interneto svetainėje arba programėlėje, arba pranešime Paslaugos metu; arba neplanuota priežiūra įprastomis darbo valandomis (Jungtinės Karalystės laiku) arba kitaip, mes suteiksime pagrįstas pastangas suteikti Jums išankstinį pranešimą mūsų svetainėje arba programėlėje arba pranešime Jus naudojantis Paslauga.Deja, dėl interneto ir technologijų pobūdžio, Paslauga yra teikiama "kaip galima" ir "kaip yra" pagrindu. Tai reiškia, kad mes negalime pažadėti, kad jūsų naudojimasis Paslaugomis bus nepertraukiamas, be vėlavimų, klaidų ar patenkins Jūsų lūkesčius ir mes neturime jokių įsipareigojimų, susijusių su Paslaugos veikla ar prieinamumu šiose Sąlygose ir Taisyklėse ir tiek, kiek mes galime padaryti, mes neįtraukiame jokių įsipareigojimų, kurie gali būti numatyti pagal įstatymą.Mes taip pat neatsakome, kiek tai leidžiama pagal taikomą įstatymą, už bet kokį vėlavimą atliekant pervedimus ar bet kuriuos kitus įsipareigojimus, jei tai sukelia nuo mūsų nepriklausiančios aplinkybės, pavyzdžiui, įstatymų pataisos, užsienio valiutos panaikinimas, streikai ar darbo konfliktai, sankcijos gavėjui ar stichinės nelaimės. Mes Jus informuosime kaip galima greičiau, jei negalėsime atlikti pervedimo dėl bet kurios iš šių priežasčių ir naudosime pagrįstas priemones užtikrinti, kad sumokėti pinigai būtų grąžinti.Tiek, kiek leidžiama pagal taikomą įstatymą, jokiu atveju negali TransferGo, mūsų dukterinės kompanijos, valdininkai, agentai, partneriai ar darbuotojai atsakyti Jums daugiau, nei £500,00 (kai taikoma, grąžinti pervedimo sumą ir pervedimo mokesčius). Tačiau tuo atveju, jei mes atliksime mokėjimą ne pagal Jūsų nurodymus (pavyzdžiui, išsiųsime pervedimą ne tam Gavėjui), mes grąžinsime Jums pilną sumą.Saugumo sumetimais rekomenduojame, kad siųsti pinigus per Paslaugą tik tiems žmonėms, kuriuos pažįstate asmeniškai. Jei nuspręsite mokėti trečiosioms šalims už prekes ir paslaugas, naudodamiesi Paslauga, Jūs pripažįstate, kad TransferGo neturi kontrolės ir neatsako už kokybę, saugumą, teisėtumą, arba pristatymą tokių prekių ar paslaugų, ir kad toks naudojimas Paslauga yra Jūsų pačių rizika.

Intelektinė Nuosavybė ir Autorinės Teisės
Medžiagos ir turinys sudarančios Paslaugą, įskaitant autorines teises, duomenų bazių teises ir visas kitas intelektinės nuosavybės teises, susijusias su dizainu, išdėstymu, procesu, funkcijomis, duomenimis ir turiniu mūsų svetainėje ir programėlėje, priklauso mums ir mes Jums suteikiame leidimą naudoti šias medžiagas vieninteliu tikslu - tai naudojantis Paslaugomis pagal šias Sąlygas ir Taisykles.Kaip mūsų Paslaugos dalis, mes leidžiame Jums atsisiųsti mūsų programėlę (įskaitant atnaujinimus) iš mūsų svetainės arba per programėlių parduotuvę, naudoti savo mobiliajame įrenginyje su vieninteliu tikslu - naudotis Paslauga pagal šias Sąlygas ir Taisykles ir mes Jums suteikiame neišskirtinę, asmeninę, neperleidžiamą licenciją šiam vieninteliam tikslui. Jūsų teisė naudotis Paslauga yra asmeninė ir Jums neleidžiama duoti, parduoti ar licencijuoti šios teisės kitam asmeniui. Jūsų teisė naudotis Paslauga nesulaiko mūsų teisės duoti kitiems žmonėms galimybę naudotis šia paslauga.Kitaip, nei leidžiama šiose Sąlygose ir Taisyklėse, Jums nėra suteikta teisė naudoti "TransferGo" vardą arba bet kurį "TransferGo" prekinį ženklą, logotipą, domenų pavadinimus ir kitus skiriamuosius prekės ženklus.Nei viena mūsų svetainės dalių, jos turinio ar pagrindinės programinės įrangos ir duomenų bazių negali būti kopijuojama arba atkuriama, dalijimasi su trečiosiomis šalimis, atvirkščiai suprojektuota ar surinkta, ar naudojama bet kokio išvestinio kūrinio sukūrimui (tiek materialia, tiek elektronine forma) be išankstinio raštiško TransferGo sutikimo.Jūs taip pat sutinkate: nenaudoti roboto, voro (spider), grandiklio (scraper) ar kito automatinio įrenginio prieiti prie Paslaugos; pašalinti arba pakeisti bet kurį autorių, prekės ženklą ar kitą nuosavybės pranešimą ar įrašus, rodomus mūsų svetainėje arba programėlėje (arba jų atspausdintus puslapius) arba keisti mūsų programą, arba bet kurią mūsų Paslaugos dalį bet kokiu būdu.

Priimtinas Naudojimas
Naudojantis Paslaugomis Jūs negalite:apeiti, išjungti ar kitaip trukdyti bet kokioms su saugumu susijusioms savybėms;sukurti daugiau nei vieną sąskaitą;suteikti melagingą ar klaidinančią informaciją savo Sąskaitoje;leisti kitam asmeniui naudoti Jūsų Paslaugą Jūsų vardu arba savo vardu, jei tai nėra verslas ir toks asmuo nėra Jums įgaliotas;naudotis Paslauga, jei mes uždraudėme Jums ją naudoti;užsiimti bet kokia apgaule, neteisėtu elgesiu; modifikuoti, įsiterpti, sutrikdyti ar nulaužti Paslaugą; arbapiktnaudžiauti šia Paslauga sąmoningai įvedant virusus, Trojos arklius (Trojans), kirminus (Worms), logines bombas ar kitus dalykus, kurie kenktų Paslaugai ar Paslaugos nuosavybei,(šis sąrašas yra mūsų "Priimtinos Naudojimo Taisyklės").Nesilaikantys Priimtinų Naudojimo Taisyklių kelia rimtą pažeidimą šiose Sąlygose ir Taisyklėse, ir gali sukelti visus arba bet kurį iš šių veiksmų (su arba be įspėjimo):skubus, laikinas ar nuolatinis teisės panaikinimas naudotis mūsų Paslauga panaikinimas ar Jūsų Sąskaitos uždarymas;įspėjimo išdavimas;teisinius veiksmus prieš Jus, įskaitant ieškinį dėl visų išlaidų kompensacijos (įskaitant, bet neapsiribojant pagrįstomis administracinėmis ir teisininėmis išlaidomis) dėl gauto pažeidimo;tokios informacijos atskleidimas teisėsaugos institucijoms, jei mes pagrįstai jausime, kad tai yra būtina.Šis sąrašas nėra ribotas ir mes galime imtis bet kokių kitų pagrįstai reikalingų veiksmų.

Skundai
TransferGo siekiama suteikti aukščiausio lygio klientų aptarnavimą. Jei kyla problemų, TransferGo visada siekia, kaip greitai ir efektyviai išspręsti problemą. Mūsų skundų procedūrų kopija yra galima paprašius - rašykite mums adresu [[email protected]] ir gaukite kopiją.Jei Jūs esate nepatenkinti mūsų paslaugomis, visų pirma Jums reikia pranešti mums kaip įmanoma greičiau elektroniniu paštu [[email protected]]. Mes gausime Jūsų skundą per 2 darbo dienas. Mes ištirsime jūsų skundą ir susisieksime su Jumis su pradiniu mūsų tyrimo rezultatu ne vėliau kaip per 2 savaites nuo skundo gavimo.Jei nesate patenkintas būdu, kuriuo mes nagrinėjome skundą, arba rezultatais, tada Jūs galite turėti teisę kreiptis dėl savo skundo į Finansų kontrolieriaus tarnybą (Financial Ombudsman Service). Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite Finansų kontrolieriaus tarnybos svetainėje http://www.financial-ombudsman.org.uk, arba susisiekite paštu South Quay Plaza, 183 Marsh Wall, London E14 9SR, telefonu 0800 0234 567, arba elektroniniu paštu [[email protected]].

Sąlygų ir Taisyklių Pasikeitimai
Šios Sąlygos ir Taisyklės gali kisti, pavyzdžiui, kad būtų laikomasi įstatymų pataisų ar reguliavimo reikalavimų arba dėl pasikeitusių rinkos sąlygų.TransferGo jums praneš apie mūsų Sąlygų ir Taisyklių pasikeitimus raštu elektroniniu paštu ir/arba pateikiant pranešimą mūsų svetainėje arba programėlėje, kartu su data, kai pakeitimai įsigalios (toliau "Įsigaliojimo data"). TransferGo Jums praneš likus dviems mėnesiams apie reikšmingus pokyčius šiose Sąlygose ir Taisyklėse. Jei ir toliau naudositės paslauga po Įsigaliojimo Datos, tai parodys, kad Jūs sutinkate su pakeistomis Sąlygomis ir Taisyklėmis.Pakeitimai, atlikti mūsų Sąlygose ir Taisyklėse paprastai taikomi tik po Įsigaliojimo Datos, bet taip pat gali galioti pervedimams ar naudojimuisi mūsų Paslauga prieš Įsigaliojimo Datą, kai to reikalaujama pagal įstatymą. Įsigaliojimo data dabartinės Sąlygų ir Taisyklių versijos yra spalio 5d. 2016.

Finansinės Konsultacijos Nesuteikiamos
Mūsų Paslauga ir mūsų svetainėje arba programoje pateikta informacija nesuteikia investavimo ar finansinių patarimų, ir niekas, susijęs su informacijos nuostatomis čia negali būti aiškinamas sukuriant pasitikėjimo, finansinius ar kitokius patariamuosius santykius tarp TransferGo ir Jūsų ar trečiąją teikimo šalimi. Komentarai ar pareiškimai nėra rekomendacijos, kad tie veiksmai Jums tinka ir neturėtų būti laikoma investavimo rekomendacija.

Jurisdikcija
Šios Sąlygos ir Taisyklės sudarytos ir aiškinamos pagal Anglijos Teisę ir bet kokie susidarę ginčai dėl šių Sąlygų ir Taisyklių bus nustatomi Anglijos ir Velso teismuose.Visas bendravimas tarp mūsų ir Jūsų turi būti anglų kalba. Jeigu mūsų Sąlygos ir Taisyklės buvo išverstos į kitą kalbą, mūsų angliška Sąlygų ir Taisyklių versija turi viršenybę.

Kontaktinė Informacija
Registruota buveinė:
TransferGo Ltd
Level 42
One Canada Square
Londonas E14 5AB
Jungtinė Karalystė

Registruota Anglijoje ir Velse, Numeris 07914165
El. pašto adresas: [email protected]


DELFI Privatumo ir Atsakomybės taisyklės


Privatumas

DELFI portale Cookies (slapukų) naudojimas DELFI portale cookies (slapukai) naudojami statistikos tikslais, vertinant svetainės lankomumą bei atskirų rubrikų ar straipsnių populiarumą o taip pat atliekant statistinius tyrimus. Cookies Jums palengvina naudojimąsi mūsų svetaine ir leidžia pateikti Jums konkretesnę bei tinkamesnę informaciją. Toks duomenų tvarkymas neleidžia tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyti Jūsų tapatybės. DELFI pasilieka teisę anonimišką statistinę informaciją perduoti trečiosioms šalims. Jūs galite ištrinti slapukus iš savo kompiuterio ar juos užblokuoti, pasinaudodami savo kompiuteryje esančia interneto naršykle. Užblokavus slapukus, dėl techninių priežasčių kai kurios mūsų paslaugos Jums gali neveikti.

Kas yra cookies (slapukai)?

Asmeninės informacijos naudojimas
Mes stengiamės suteikti Jums kiek įmanoma daugiau kontrolės tvarkant savo asmeninius duomenis; mums svarbu, kad apsilankę mūsų svetainėje, Jūs jaustumėtės patogiai.

DELFI saugo Jūsų asmeninę informaciją ir ją naudoja teikiant Jums reikalingas paslaugas laikantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo nustatytų reikalavimų, kitų Lietuvos Respublikos teisės aktų, reglamentuojančių šių duomenų tvarkymą bei apsaugą.

DELFI gali rinkti ir panaudoti Jūsų asmens duomenis (pvz. vardą, pavardę, gimimo datą, adresą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą bei kitą DELFI svetainės registracijos formose nurodytą informaciją) prekių ir (arba) paslaugų užsakymams o tai pat, gavus atskirą išankstinį Jūsų sutikimą, kitais apibrėžtais tikslais. Demografiniai duomenys (pvz. amžius ar lytis) gali būti naudojami siekiant svetainę geriau pritaikyti konkretaus lankytojo poreikiams, demonstruoti specialiai pagal jo poreikius atrinktą turinį.

Tvarkydami Jūsų asmens duomenis, mes pasiliekame teisę juos pateikti trečiosioms šalims tiktai konkrečios prekės ar paslaugos teikimo tikslais ir tik tokia apimtimi, kiek būtina tiems tikslams pasiekti. Mes neatskleidžiame trečiosioms šalims Jūsų asmens duomenų jokiais kitais atvejais, prieš tai negavę išankstinio Jūsų sutikimo, išskyrus atvejus, kai pagal Lietuvos Respublikos įstatymus mes privalome tai padaryti.

DELFI neatsako už Jūsų asmens duomenų tvarkymą tretiesiems asmenims priklausančiose interneto svetainėse taip pat ir tais atvejais, kai į jas Jūs patenkate per mūsų svetainėje esančias nuorodas. Rekomenduojame susipažinti su kiekvieno ne mums priklausančio aplankyto tinklapio privatumo sąlygomis atskirai.

DELFI lankytojų duomenys yra saugomi nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo ir neleistino naudojimo.

Jūs turite teisę sužinoti, kaip panaudojama jūsų asmeninė informacija. Jeigu ši informacija yra klaidinga, nebaigta ar netinkama, tam, kad galėtume tiksliai vykdyti Jūsų užsakymus ir teikti paslaugas, pataisykite ją nedelsdami. Jūs turi teisę bet kuriuo metu reikalauti, kad DELFI ištaisytų ar sunaikintų jūsų pateiktus asmens duomenis arba sustabdytų tokių duomenų tvarkymo veiksmus (išskyrus saugojimą). Jei tai sąlygoja negalimumą toliau teikti DELFI paslaugas, šių paslaugų teikimas nutraukiamas (panaikinus asmens duomenis) ar sustabdomas.

UAB „DELFI“, (kodas 125483974, rejestro tvarkytojas – Valstybės įmonė Registrų centras), Gynėjų g. 16, LT-01109 Vilnius, atsako už Jūsų pateiktos asmeninės informacijos tvarkymą.  

Atsakomybės ribojimas
Portalo DELFI specializacija – žinių pateikimas bei įvairiausių naujienų publikavimas. Tačiau už straipsnių, komentarų, konsultacijų panaudojimą atsakingas pats paslaugos vartotojas.

Portalo DELFI pateikiamoje medžiagoje gali būti techninių netikslumų ar tipografijos klaidų. DELFI gali atlikti pakeitimus ar pataisas bet kuriuo metu. Pasaulinis tinklas nuolat kinta, todėl jokia paieškos ar indeksavimo technologija negali pateikti pilno visų prieinamų interneto svetainių sąrašo. DELFI negali garantuoti ir negarantuoja, kad jūsų paieškos rezultatai bus išsamūs ir kad nuorodos į kataloge pateiktas interneto svetaines bus tikslios jūsų paieškos metu.

DELFI negarantuoja, kad paslaugos funkcionavimas bus nepertraukiamas ir be klaidų, kad defektai bus ištaisyti arba kad paslauga bus apsaugota nuo virusų ar kitų kenksmingų komponentų. Jūs suprantate ir sutinkate, kad bet kokia medžiaga, kurią jūs skaitote, atsisiunčiate ar kitaip gaunate naudodamiesi paslauga, yra išimtinai jūsų nuožiūra bei rizika – ir privalote imtis deramų saugumo priemonių, ir tik jūs atsakote už žalą, padarytą jūsų sveikatai, kompiuterinei sistemai, joje saugomai informacijai, jūs taip pat prisiimate visas išlaidas būtinoms aptarnavimo paslaugoms, remontui ar pataisoms.

DELFI pasilieka teisę keisti organizuojamų žaidimų taisykles bet kada be išankstinio perspėjimo.

Už portale DELFI skelbiamą reklamą, jos turinį ir teisėtumą atsako tik reklamos užsakovas.

Naujienlaiškio ir/ar specialių pasiūlymų prenumeratos taisyklės
DELFI naujienlaiškis skirtas informuoti skaitytojus apie jų pačių pagal savo poreikius individualiai pasirinktų interneto portalų, leidinių, jų konkrečių rubrikų naujoves, taip pat apie DELFI skelbiamas akcijas, organizuojamus renginius, pristatomas naujas ir atnaujintas paslaugas.

Kiekvienas DELFI naujienlaiškio prenumeratorius turi teisę bet kada pakeisti prenumeratą arba nuo prenumeratos visiškai atsisakyti. Taip pat Jūs turite teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir teisę reikalauti ištaisyti neteisingus, neišsamius, netikslius savo asmens duomenis. Prenumeratoriui atsisakius nuo DELFI naujienlaiškio prenumeratos, DELFI netenka teisės tvarkyti Jūsų asmens duomenis, kuriuos pateikėte užsakydamas DELFI naujienlaiškį.

Užsiprenumeravęs DELFI naujienlaiškį, Jūs sutinkate, kad UAB "DELFI" ir DELFI įmonių grupės įmonės tvarkytų Jūsų pateiktus asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslais bei siųstų savo partnerių tiesioginės rinkodaros pasiūlymus.

DELFI įsipareigoja neperduoti tretiesiems asmenims duomenų, kuriuos prenumeratorius pateikė užsakydamas DELFI naujienlaiškį. Išskyrus naujienlaiškio siuntimui būtinos informacijos perdavimą įmonei, vykdančiai DELFI naujienlaiškio siuntimą.

Jūsų asmens duomenys bus saugomi pagal Lietuvos Respublikos Asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymą (Žin., 1996, Nr. 63-1479; 2008, Nr. 22-804). Jūsų teises taip pat gina Lietuvos Respublikos Vartotojų teisių apsaugos įstatymas (Žin., 1994, Nr. 94-1833; 2007, Nr. 12-488).